wydawnictwa polskie, Karol Stronczyński - Pieniądze Piastów od czasów najdawniejszych do roku 1..

Cena wylicytowana: 195 zł
Aukcja zakończyła się 02-05-2019 20:01:20
179237
Opis: wydawnictwa polskie, Karol Stronczyński - Pieniądze Piastów od czasów najdawniejszych do roku 1300; Warszawa 1847 ( REPRINT z 1980 roku wydany przez Wydawnictwa Artystyczne i Filmowe)
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: format ok A5, całość 340 + 20 tablic, piękna twarda oprawa w półskórek z płótnem i złoconymi napisami na grzbiecie

Cena końcowa: 195 zł
Cena wywoławcza: 75 zł
Cena szacunkowa: 125 zł
Ilość odsłon: 369

1)  195 zł
2)  190 zł
3)  180 zł
4)  140 zł
5)  130 zł
6)  120 zł