Austria, 10 szylingów, 2.02.1946

Cena wylicytowana: 46 zł
Aukcja zakończyła się 02-05-2019 20:58:40
175489
Opis: Austria - Oesterreichische Nationalbank, 10 szylingów, 2.02.1946, numeracja 1021 / 91083
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: po konserwacji, ślady po złamaniach
Literatura: Pick 122

Cena końcowa: 46 zł
Cena wywoławcza: 12 zł
Cena szacunkowa: 20 zł
Ilość odsłon: 67

1)  46 zł
2)  44 zł
3)  18 zł