Rosja, medal koronacyjny z uszkiem, 1896

Cena wylicytowana: 230 zł
Aukcja zakończyła się 18-04-2019 22:31:00
178366
Opis: Rosja - Mikołaj II 1894-1917, medal koronacyjny z uszkiem, 1896, Aw: Głowa w lewo, В. М. НИКОЛАЙ II ИМПЕРАТОРЪ И САМОДЕРЖЕЦЪ ВСЕРОСС.; Rw: Korona i napis КОРОНОВАНЪ ВЪ МОСКВҌ 14 МАѦ 1896, medal projektu A. Vasyutinsky'ego i S. Pogonova
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 27.8 mm, 11.80 g, ciemna patyna, ładnie zachowany medal
Literatura: Diakov 1205.1 (R1)

Cena końcowa: 230 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 254

1)  230 zł
2)  220 zł
3)  210 zł
4)  195 zł
5)  115 zł
6)  105 zł
7)  95 zł
8)  90 zł