Niemcy, medal, 1914

Niemcy, medal, 1914

Niemcy, medal, 1914

Cena wylicytowana: 48 zł
Aukcja zakończyła się 18-04-2019 22:30:00
177794
Opis: Niemcy - Prusy - Wilhelm II 1888-1918, medal, 1914, medal projektu Lauer'a, Aw: Popiersie cesarza w mundurze w prawo, WILH II DEUTSCH KAISER KÖNIG V PREUSS, Rw: taki sam jak awers
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: brąz srebrzony, 33.4 mm, 13.06 g, drobne uszkodzenie w polu i na rancie

Cena końcowa: 48 zł
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 135

1)  48 zł