Rosja, 20 kopiejek, 1859 СПБ ФБ

Cena wylicytowana: 310 zł
Aukcja zakończyła się 18-04-2019 22:25:40
177790
Opis: Rosja - Aleksander II 1855-1881, 20 kopiejek, 1859 СПБ ФБ, Petersburg
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: delikatne uszkodzenia na obrzeżu, rzadkie
Literatura: Bitkin 160, Adrianov 1859a

Cena końcowa: 310 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość przebić: 22
Ilość odsłon: 145

1)  310 zł
2)  300 zł
3)  290 zł
4)  260 zł
5)  220 zł
6)  175 zł
7)  90 zł