Rosja, 25 kopiejek, 1878 СПБ НФ

Cena wylicytowana: 100 zł
Aukcja zakończyła się 18-04-2019 22:25:20
177789
Opis: Rosja - Aleksander II 1855-1881, 25 kopiejek, 1878 СПБ НФ, Petersburg, kreska w ułamku 5 1/4
Stan zachowania: III/III-, About Very Five
Dodatkowe informacje: uszkodzenia na obrzeżu
Literatura: Bitkin 156, Adrianov 1878а

Cena końcowa: 100 zł
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 264

1)  100 zł
2)  95 zł
3)  70 zł
4)  60 zł
5)  55 zł
6)  48 zł
7)  36 zł