Rosja, 20 kopiejek, 1813 СПБ ПС

Cena wylicytowana: 80 zł
Aukcja zakończyła się 18-04-2019 22:22:40
177784
Opis: Rosja - Aleksander I 1801-1825, 20 kopiejek, 1813 СПБ ПС, Petersburg
Stan zachowania: III/III-, About Very Five
Dodatkowe informacje: ciemna patyna, rzadkie
Literatura: Bitkin 186, Adrianov 1814a

Cena końcowa: 80 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 150

1)  80 zł
2)  75 zł
3)  65 zł
4)  60 zł