Rosja, rubel, 1816 СПБ ПС

Rosja, rubel, 1816 СПБ ПС

Rosja, rubel, 1816 СПБ ПС

Cena wylicytowana: 230 zł
Aukcja zakończyła się 18-04-2019 22:22:00
177800
Opis: Rosja - Aleksander I 1801-1825, rubel, 1816 СПБ ПС, Petersburg, z ПС pod ogonem Orła
Stan zachowania: III/III-, About Very Five
Dodatkowe informacje: miejscowa patyna, rzadki
Literatura: Bitkin 114 (R)

Cena końcowa: 230 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 172

1)  230 zł
2)  220 zł
3)  190 zł
4)  180 zł
5)  140 zł
6)  120 zł