Rosja, połuszka, 1797

Rozpoczęcie: 08-04-2019 18:00
Zakończenie: 18-04-2019 22:21:20
Rosja, połuszka, 1797

Rosja, połuszka, 1797

Cena wylicytowana:
Aukcja zakończyła się 18-04-2019 22:21:20
178134
Opis: Rosja - Paweł I 1796-1801, połuszka, 1797, Annińsk
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: miedź, ciemna patyna
Literatura: Bitkin 189, Brekke 5

Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość przebić: 0
Ilość odsłon: 60