Niemcy, talar koronacyjny (Vereinstaler), 1861 A

Cena wylicytowana: 120 zł
Aukcja zakończyła się 18-04-2019 22:17:40
178358
Opis: Niemcy - Prusy- królestwo 1701-1918 - Wilhelm I 1861-1888, talar koronacyjny (Vereinstaler), 1861 A, Berlin
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: ciemna patyna
Literatura: AKS 116, Dav. 778, Thun 265

Cena końcowa: 120 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 128

1)  120 zł
2)  115 zł
3)  95 zł
4)  75 zł
5)  70 zł
6)  60 zł