Niemcy, 1/2 guldena, 1844

Niemcy, 1/2 guldena, 1844

Niemcy, 1/2 guldena, 1844

Cena wylicytowana: 115 zł
Aukcja zakończyła się 18-04-2019 22:14:00
177779
Opis: Niemcy - Bawaria - Ludwik I 1825-1848, 1/2 guldena, 1844, Monachium
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: kolorowa patyna
Literatura: AKS 79, KM 417

Cena końcowa: 115 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 236

1)  115 zł
2)  110 zł
3)  105 zł
4)  95 zł
5)  85 zł
6)  75 zł