Austria, talar, 1694

Austria, talar, 1694

Austria, talar, 1694

Cena wylicytowana: 1 150 zł
Aukcja zakończyła się 18-04-2019 22:10:20
177762
Opis: Austria - Salzburg - arcybiskupstwo - Jan Ernest graf Thun i Hohenstein 1687-1709, talar, 1694, Salzburg, Aw: Madonna z dzieciątkiem i napisy Rw: Stojący św. Rudbert, wokoło napis
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 29.48 g, stara patyna, moneta w bardzo ładnym stanie zachowania
Literatura: Dav. 3510, Probszt 1800, Zöttl 2166

Cena końcowa: 1 150 zł
Cena wywoławcza: 900 zł
Cena szacunkowa: 1 500 zł
Ilość odsłon: 192

1)  1 150 zł
2)  1 100 zł
3)  1 000 zł
4)  920 zł