Austria, talar, 1621

Austria, talar, 1621

Austria, talar, 1621

Cena wylicytowana: 1 050 zł
Aukcja zakończyła się 18-04-2019 22:10:00
177761
Opis: Austria - arcyksiążę Leopold V 1619-1632, talar, 1621, Hall
Stan zachowania: II/III, Extremely Fine / Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 28.27 g, delikatna patyna
Literatura: Dav. 3330, M.-T. 422

Cena końcowa: 1 050 zł
Cena wywoławcza: 1 050 zł
Cena szacunkowa: 1 750 zł
Ilość odsłon: 180

1)  1 050 zł