Śląsk, 3 krajcary, 1612

Śląsk, 3 krajcary, 1612

Śląsk, 3 krajcary, 1612

Cena wylicytowana: 46 zł
Aukcja zakończyła się 18-04-2019 22:07:00
177665
Opis: Śląsk - księstwo ziębicko-oleśnickie - Karol II 1548-1617, 3 krajcary, 1612, Oleśnica, popiersie z wąską kryzą
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: F.u.S 2173, E.-M. 466

Cena końcowa: 46 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 130

1)  46 zł
2)  44 zł
3)  40 zł
4)  38 zł
5)  34 zł
6)  32 zł