Śląsk, 3 krajcary, 1618

Śląsk, 3 krajcary, 1618

Śląsk, 3 krajcary, 1618

Cena wylicytowana: 60 zł
Aukcja zakończyła się 18-04-2019 22:05:40
177649
Opis: Śląsk - księstwo legnicko-brzesko-wołowskie - Jan Krystian Brzeski i Jerzy Rudolf Legnicki 1602-1621, 3 krajcary, 1618, Złoty Stok
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: nierówna patyna
Literatura: F.u.S. 1518, E.-M. 52

Cena końcowa: 60 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość przebić: 1
Ilość odsłon: 24

1)  60 zł