Śląsk, 3 krajcary, 1617

Śląsk, 3 krajcary, 1617

Śląsk, 3 krajcary, 1617

Cena wylicytowana: 75 zł
Aukcja zakończyła się 18-04-2019 22:05:20
177648
Opis: Śląsk - księstwo legnicko-brzesko-wołowskie - Jan Krystian Brzeski i Jerzy Rudolf Legnicki 1602-1621, 3 krajcary, 1617, Złoty Stok, monogram HR w otoku na rewersie, cyfry daty szeroko rozstawione
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: F.u.S. 1514, E.-M. 49

Cena końcowa: 75 zł
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość przebić: 7
Ilość odsłon: 68

1)  75 zł
2)  70 zł
3)  60 zł
4)  55 zł
5)  50 zł
6)  48 zł