Śląsk, grosz, 1545

Śląsk, grosz, 1545

Śląsk, grosz, 1545

Cena wylicytowana: 85 zł
Aukcja zakończyła się 18-04-2019 22:05:00
177641
Opis: Śląsk - księstwo legnicko-brzesko-wołowskie - Fryderyk II (1488)-1505-1547, grosz, 1545, Brzeg
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: F.u.S. 1370

Cena końcowa: 85 zł
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość przebić: 4
Ilość odsłon: 51

1)  85 zł
2)  80 zł