Polska, żeton o nominale 15

Polska, żeton o nominale 15

Polska, żeton o nominale 15

Cena wylicytowana: 90 zł
Aukcja zakończyła się 18-04-2019 22:02:00
177821
Opis: Polska - Łódź - Bar Angielski, żeton o nominale 15, żeton pochodzący z restauracji Bar Angielski przy ul. Piotrkowskiej 23 lub baru mieszczącego się przy pl. Wolności 11 w Łodzi
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: miedź, 22.2 mm, 3.22 g, zielona patyna
Literatura: Bulkiewicz s. 64 (nie notuje takiego nominału)

Cena końcowa: 90 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 184

1)  90 zł