Polska, 10 złotych, 1966

Polska, 10 złotych, 1966

Polska, 10 złotych, 1966

Cena wylicytowana: 65 zł
Aukcja zakończyła się 18-04-2019 21:59:40
178215
Opis: Polska - Polska Rzeczpospolita Ludowa 1952-1989 - monety obiegowe i kolekcjonerskie, 10 złotych, 1966, Warszawa, Tadeusz Kościuszko
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: miedzionikiel, delikatna patyna, piękne
Literatura: Parchimowicz 225c

Cena końcowa: 65 zł
Cena wywoławcza: 24 zł
Cena szacunkowa: 40 zł
Ilość odsłon: 134

1)  65 zł
2)  60 zł
3)  50 zł
4)  40 zł
5)  36 zł
6)  30 zł
7)  28 zł
8)  24 zł