Polska, 1 grosz, 1839 MW

Polska, 1 grosz, 1839 MW

Polska, 1 grosz, 1839 MW

Cena wylicytowana: 18 zł
Aukcja zakończyła się 18-04-2019 21:52:00
177760
Opis: Polska - Królestwo Kongresowe 1815-1835 - Mikołaj I 1825-1855, 1 grosz, 1839 MW, Warszawa, bez kropki po dacie, kropka po GROSZ
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: ciemna patyna
Literatura: Bitkin 1225, Plage 255

Cena końcowa: 18 zł
Cena wywoławcza: 18 zł
Cena szacunkowa: 30 zł
Ilość przebić: 1
Ilość odsłon: 52

1)  18 zł