Polska, 5 groszy polskich, 1820 IB

Rozpoczęcie: 08-04-2019 18:00
Zakończenie: 18-04-2019 21:51:00

Cena wylicytowana:
Aukcja zakończyła się 18-04-2019 21:51:00
178347
Opis: Polska - Królestwo Kongresowe 1815-1835 - Aleksander I 1815-1825, 5 groszy polskich, 1820 IB, Warszawa
Stan zachowania: III/III-, About Very Five
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: Bitkin 858, Plage 116

Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość przebić: 0
Ilość odsłon: 22