Polska, trojak, 1791

Polska, trojak, 1791

Polska, trojak, 1791

Cena wylicytowana: 55 zł
Aukcja zakończyła się 18-04-2019 21:46:00
178392
Opis: Polska - Stanisław August Poniatowski 1764-1795 - monety koronne, trojak, 1791, Warszawa, odmiana z łacińskim napisem na rewersie
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: ciemna patyna
Literatura: Iger WA.91.1.a, Plage-miedź 282

Cena końcowa: 55 zł
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 230

1)  55 zł
2)  55 zł
3)  48 zł