Polska, trojak, 1767

Polska, trojak, 1767

Polska, trojak, 1767

Cena wylicytowana: 130 zł
Aukcja zakończyła się 18-04-2019 21:44:20
178391
Opis: Polska - Stanisław August Poniatowski 1764-1795 - monety koronne, trojak, 1767, Warszawa, z napisem GROSSVS, odmiana z wydłużoną szyją króla, 6 jagódek w wieńcu
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: lekko uszkodzony krążek, patyna
Literatura: Iger WA.67.1.a, Plage-miedź 220

Cena końcowa: 130 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 228

1)  130 zł
2)  125 zł
3)  120 zł
4)  75 zł