Polska, półtorak, 1614

Polska, półtorak, 1614

Polska, półtorak, 1614

Cena wylicytowana: 190 zł
Aukcja zakończyła się 18-04-2019 21:21:40
177911
Opis: Polska - Zygmunt III Waza 1587-1632 - monety koronne, półtorak, 1614, Kraków, haki na rewersie, na awersie cyfra 3, na rewersie herb Awdaniec
Stan zachowania: II+, Choice Extremely Fine
Dodatkowe informacje: patyna, widoczny blask menniczy, piekny egzemplarz
Literatura: Kop. 830 (R), Górecki K.14.2.b (R1)

Cena końcowa: 190 zł
Cena wywoławcza: 180 zł
Cena szacunkowa: 300 zł
Ilość przebić: 3
Ilość odsłon: 174

1)  190 zł
2)  185 zł
3)  180 zł