Polska, szeląg, 1584

Polska, szeląg, 1584

Polska, szeląg, 1584

Cena wylicytowana: 195 zł
Aukcja zakończyła się 18-04-2019 21:16:00
178167
Opis: Polska - Stefan Batory 1576-1586 - monety litewskie, szeląg, 1584, Wilno, duży monogram, końcówka na awersie POL, kropka pod tarczami herbowymi
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: ciemna patyna
Literatura: Ivanauskas 2SB31-6, Kop. 3352

Cena końcowa: 195 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 214

1)  195 zł
2)  190 zł
3)  130 zł
4)  80 zł
5)  60 zł