Polska, półgrosz, 1559

Polska, półgrosz, 1559

Polska, półgrosz, 1559

Cena wylicytowana: 42 zł
Aukcja zakończyła się 18-04-2019 21:14:00
177808
Opis: Polska - Zygmunt II August 1545-1572 - monety litewskie, półgrosz, 1559, Wilno, końcówki napisów L/LITVA
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: delikatna patyna, moneta podwójnie bita
Literatura: Cesnulis-Ivanauskas 4SA87-24 (RR)

Cena końcowa: 42 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 66

1)  42 zł
2)  40 zł
3)  36 zł