Polska, grosz, 1540

Polska, grosz, 1540

Polska, grosz, 1540

Cena wylicytowana: 200 zł
Aukcja zakończyła się 18-04-2019 21:09:40
177920
Opis: Polska - Zygmunt I Stary 1506-1548 - miasto Gdańsk, grosz, 1540, Gdańsk, końcówka napisu PRVS
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: ładnie zachowany, delikatna patyna
Literatura: CNG 64.IIb, PN2-Dut. 191 (R1)

Cena końcowa: 200 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 195

1)  200 zł
2)  195 zł
3)  155 zł
4)  120 zł
5)  110 zł
6)  100 zł