XIII/XIV w. monety z ziem polskich i sąsiadujących, brakteat guziczkowy, 2. połowa XIII w.

Cena wylicytowana: 120 zł
Aukcja zakończyła się 18-04-2019 21:04:40
177804
Opis: XIII/XIV w. monety z ziem polskich i sąsiadujących, brakteat guziczkowy, 2. połowa XIII w., Przewiązana lilia z pręcikami, o bocznych liściach wysokich i słabo widocznych liściach dolnych
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 18.3 mm, 0.25 g, wykruszenia kołnierza
Literatura: BRP Lubomia 61, Kop. 311y

Cena końcowa: 120 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 388

1)  120 zł