Niemcy, denar, 1025-1027

Niemcy, denar, 1025-1027

Niemcy, denar, 1025-1027

Cena wylicytowana: 65 zł
Aukcja zakończyła się 18-04-2019 21:00:40
178189
Opis: Niemcy - Frankonia - Moguncja- arcybiskupstwo - Konrad II 1025-1027, denar, 1025-1027, Aw: Krzyż grecki, w każdym kącie kulka, + CNVO...N, Rw: Kapliczka wewnątrz której krzyż monogramowy, VR...CIΛ
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 20.1 mm, 0.87 g, patyna, lekko gięty
Literatura: Dbg 790

Cena końcowa: 65 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 89

1)  65 zł
2)  60 zł