Niemcy, naśladownictwo denara typu Colonia, X/XI w.

Cena wylicytowana: 44 zł
Aukcja zakończyła się 18-04-2019 20:58:00
178182
Opis: Niemcy - Dolna Lotaryngia - Kolonia- arcybiskupstwo, naśladownictwo denara typu Colonia, X/XI w., Aw: Krzyż grecki, w każdym kącie kulka, pseudolegenda, Rw: S / COLON... / +A
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 19.5 mm, 1.27 g, lekko gięty i pęknięty

Cena końcowa: 44 zł
Cena wywoławcza: 42 zł
Cena szacunkowa: 70 zł
Ilość odsłon: 153

1)  44 zł
2)  42 zł