Niemcy, denar

Niemcy, denar

Niemcy, denar

Cena wylicytowana: 150 zł
Aukcja zakończyła się 18-04-2019 20:57:40
178194
Opis: Niemcy - Dolna Lotaryngia - Kolonia- arcybiskupstwo - abp Hermann II 1036-1056 i cesarz Konrad II 1027-1039, denar, Aw: Krzyż grecki, w każdym kącie kulka, +CHVONRAD..., Rw: Kapliczka, wewnątrz COLO / NIA, z boków dwa pierścienie, HERMAN...EPS
Stan zachowania: III/III-, About Very Five
Dodatkowe informacje: srebro, 19.7 mm, 1.46 g, ciemna patyna
Literatura: Dbg 385d (podobne)

Cena końcowa: 150 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 162

1)  150 zł
2)  145 zł
3)  115 zł