Rzym Kolonialny, AE 26.5, 244-245

Cena wylicytowana: 120 zł
Aukcja zakończyła się 18-04-2019 20:54:40
178383
Opis: Rzym Kolonialny - Moesia Superior - Viminacjum - Trajan Deciusz 249-251, AE 26.5, 244-245, Viminacium, Aw: Głowa cesarza w prawo i napis wokoło IMP CAES C MES Q DECIVS P F AVG, Rw: Stojąca w lewo Moesia, po jej bokach byk i lew, wokoło napis P M S C-OL VIM, w odcinku AN XI
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: brąz 14.33 g, zielona patyna
Literatura: Imhoof-Blumer 124, BMC -

Cena końcowa: 120 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 135

1)  120 zł