wydawnictwa polskie, Kobyliński Wojciech - Jan Paweł II na monetach i medalach świata, Warszawa..

Cena wylicytowana: 30 zł
Aukcja zakończyła się 18-04-2019 20:01:20
91817
Opis: wydawnictwa polskie, Kobyliński Wojciech - Jan Paweł II na monetach i medalach świata, Warszawa 2006
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: 352 strony formatu B5, oprawa miękka, bardzo bogato ilustrowany katalog monet i medali, pięknie zachowany

Cena końcowa: 30 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość przebić: 1
Ilość odsłon: 59

1)  30 zł