wydawnictwa polskie, Jarosław Dutkowski - Złoto czasów dynastii Jagiellonów (The Gold of the Ja..

Cena wylicytowana: 240 zł
Aukcja zakończyła się 18-04-2019 20:01:00
176745
Opis: wydawnictwa polskie, Jarosław Dutkowski - Złoto czasów dynastii Jagiellonów (The Gold of the Jagiellonian dynasty), Gdańsk 2010
Stan zachowania: I-, About Uncirculated
Dodatkowe informacje: 406 stron formatu B5, oprawa twarda, okładka lekko poprzecierana, bogato ilustrowane opracowanie mennictwa jagiellońskiego

Cena końcowa: 240 zł
Cena wywoławcza: 240 zł
Cena szacunkowa: 400 zł
Ilość przebić: 1
Ilość odsłon: 166

1)  240 zł