wydawnictwa polskie, Czesław Kamiński, Edmund Kopicki - Katalog monet polskich 1764-1864, Warsz..

Cena wylicytowana: 65 zł
Aukcja zakończyła się 18-04-2019 20:00:40
175367
Opis: wydawnictwa polskie, Czesław Kamiński, Edmund Kopicki - Katalog monet polskich 1764-1864, Warszawa 1977, wydanie drugie poprawione
Stan zachowania: I/I-, Choice About Uncirculated
Dodatkowe informacje: 255 strony, bogato ilustrowane w tekście, oprawa kartonowa

Cena końcowa: 65 zł
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość przebić: 10
Ilość odsłon: 106

1)  65 zł
2)  60 zł
3)  40 zł
4)  36 zł