Polska, 100 marek, 4.04.1918

Polska, 100 marek, 4.04.1918

Polska, 100 marek, 4.04.1918

Cena wylicytowana: 175 zł
Aukcja zakończyła się 18-04-2019 20:18:40
173802
Opis: Polska - Banknoty niemieckich władz okupacyjnych 1915-1918 - Darlehnskasse Ost, Kowno, 100 marek, 4.04.1918, numeracja 1335093
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: po konserwacji
Literatura: Miłczak K7, Ros. 470

Cena końcowa: 175 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość przebić: 6
Ilość odsłon: 83

1)  175 zł
2)  170 zł
3)  150 zł
4)  135 zł
5)  125 zł