Watykan (Państwo Kościelne), 10 lirów, 1934

Banknoty, monety antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne

Cena wylicytowana: 125 zł
Aukcja zakończyła się 04-04-2019 22:20:00
177294
Opis: Watykan (Państwo Kościelne) - Pius XI 1922-1939, 10 lirów, 1934, Rzym
Stan zachowania: I/I-, Choice About Uncirculated
Dodatkowe informacje: kolorowa patyna, pięknie zachowana moneta
Literatura: Berman 3354

Cena końcowa: 125 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 309

1)  125 zł
2)  120 zł
3)  115 zł
4)  105 zł
5)  75 zł
6)  70 zł
7)  60 zł