Szwecja, 2 korony, 1897

Banknoty, monety antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne
Szwecja, 2 korony, 1897

Szwecja, 2 korony, 1897

Cena wylicytowana: 70 zł
Aukcja zakończyła się 04-04-2019 22:17:00
177003
Opis: Szwecja - Oskar II 1872-1907, 2 korony, 1897, Sztokholm, Srebrny Jubileusz panowania
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro próby 800, 15.00 g, ciemna patyna
Literatura: KM 762, SM 54

Cena końcowa: 70 zł
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość przebić: 11
Ilość odsłon: 246

1)  70 zł
2)  65 zł
3)  55 zł
4)  38 zł