Niemcy, zestaw 3 monet:

Banknoty, monety antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne
Niemcy, zestaw 3 monet:

Niemcy, zestaw 3 monet:

Cena wylicytowana: 55 zł
Aukcja zakończyła się 04-04-2019 22:02:00
177044
Opis: Niemcy - Saksonia - linia albertyńska 1547-1918 - Jan V 1854-1873, zestaw 3 monet:, Drezno, 1 grosz = 10 fenigów 1867, 1 grosz = 10 fenigów 1871, półgrosz = 5 fenigów 1843 (Fryderyk August II 1836-1854)
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: łącznie 3 sztuki, patyna
Literatura: AKS 147, 148, 108

Cena końcowa: 55 zł
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 124

1)  55 zł
2)  50 zł
3)  48 zł