Niemcy, 1/3 talara, 1669

Banknoty, monety antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne
Niemcy, 1/3 talara, 1669

Niemcy, 1/3 talara, 1669

Cena wylicytowana: 270 zł
Aukcja zakończyła się 04-04-2019 22:00:00
177458
Opis: Niemcy - Saksonia - linia albertyńska 1547-1918 - Jan Jerzy II 1656-1680, 1/3 talara, 1669, Drezno, popiersie władcy w zbroi
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: rysa na awersie, patyna
Literatura: Clauss/Kahnt 415, Mers.1195, Kohl 230

Cena końcowa: 270 zł
Cena wywoławcza: 240 zł
Cena szacunkowa: 400 zł
Ilość odsłon: 204

1)  270 zł
2)  260 zł
3)  240 zł