marka narzędziowa, XIX/XX w.

Banknoty, monety antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne
marka narzędziowa, XIX/XX w.

marka narzędziowa, XIX/XX w.

Cena wylicytowana: 30 zł
Aukcja zakończyła się 04-04-2019 21:57:00
177359
Opis: marka narzędziowa, XIX/XX w., Elbląg, Aw: F. SCHICHAU / ELBING / WERFT, Rw: 13129 / WERKZEUG / MARKE
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: cynk, 8.46 g, 36.1 mm, korozja, marka narzędziowa stoczni F. Schichaua

Cena końcowa: 30 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość przebić: 1
Ilość odsłon: 257

1)  30 zł