marka narzędziowa, XIX/XX w.

Banknoty, monety antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne
Rozpoczęcie: 25-03-2019 18:00
Zakończenie: 04-04-2019 21:56:20
marka narzędziowa, XIX/XX w.

marka narzędziowa, XIX/XX w.

Cena wylicytowana:
Aukcja zakończyła się 04-04-2019 21:56:20
177358
Opis: marka narzędziowa, XIX/XX w., Elbląg, w ozdobnej obwódce nabity numer 9305, niżej logo FS
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: cynk, 7.26 g, 45 x 45.2 mm (po przekątniej), złocenie, krawędzie skorodowane, marka narzędziowa oddziału zakładów F. Schichaua

Cena wywoławcza: 24 zł
Cena szacunkowa: 40 zł
Ilość przebić: 0
Ilość odsłon: 47