plomba towarowa, XVII w.

Banknoty, monety antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne
plomba towarowa, XVII w.

plomba towarowa, XVII w.

Cena wylicytowana: 16 zł
Aukcja zakończyła się 04-04-2019 21:55:40
177356
Opis: plomba towarowa, XVII w., Elbląg, Herb Elbląga, z boków po gwiazdce, nad herbem *C*E* (Civitas Elbingensis?)
Stan zachowania: IV+, Choice Fine
Dodatkowe informacje: ołów, 4.57 g

Cena końcowa: 16 zł
Cena wywoławcza: 16 zł
Cena szacunkowa: 25 zł
Ilość przebić: 1
Ilość odsłon: 83

1)  16 zł