plomba towarowa, XVII w.

Banknoty, monety antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne
plomba towarowa, XVII w.

plomba towarowa, XVII w.

Cena wylicytowana: 30 zł
Aukcja zakończyła się 04-04-2019 21:55:20
177355
Opis: plomba towarowa, XVII w., Elbląg, Herb Elbląga, z boków po gwiazdce, nad herbem *C*E* (Civitas Elbingensis?)
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: ołów, 3.25 g, ciemna patyna

Cena końcowa: 30 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość przebić: 1
Ilość odsłon: 38

1)  30 zł