plomba towarowa, XVII w.

Banknoty, monety antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne
Rozpoczęcie: 25-03-2019 18:00
Zakończenie: 04-04-2019 21:55:00
plomba towarowa, XVII w.

plomba towarowa, XVII w.

Cena wylicytowana:
Aukcja zakończyła się 04-04-2019 21:55:00
177354
Opis: plomba towarowa, XVII w., Elbląg, Herb Elbląga, z boków po gwiazdce, nad herbem *C*E* (Civitas Elbingensis?)
Stan zachowania: IV+, Choice Fine
Dodatkowe informacje: ołów, 2.76 g, wykruszenia

Cena wywoławcza: 18 zł
Cena szacunkowa: 30 zł
Ilość przebić: 0
Ilość odsłon: 23