plomba towarowa, XVII w.

Banknoty, monety antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne
plomba towarowa, XVII w.

plomba towarowa, XVII w.

Cena wylicytowana: 40 zł
Aukcja zakończyła się 04-04-2019 21:54:40
177353
Opis: plomba towarowa, XVII w., Elbląg, Herb Elbląga, z boków po gwiazdce, nad herbem *C*E* (Civitas Elbingensis?)
Stan zachowania: III+/III, About Good Very Fine
Dodatkowe informacje: ołów, 5.60 g, ciemna patyna

Cena końcowa: 40 zł
Cena wywoławcza: 24 zł
Cena szacunkowa: 40 zł
Ilość przebić: 4
Ilość odsłon: 67

1)  40 zł
2)  38 zł