plomba towarowa, XVII w.

Banknoty, monety antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne
Rozpoczęcie: 25-03-2019 18:00
Zakończenie: 04-04-2019 21:54:20
plomba towarowa, XVII w.

plomba towarowa, XVII w.

Cena wylicytowana:
Aukcja zakończyła się 04-04-2019 21:54:20
177352
Opis: plomba towarowa, XVII w., Elbląg, Herb Elbląga, z boków po gwiazdce, nad herbem *C*E* (Civitas Elbingensis?)
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: ołów, 3.22 g, ciemna patyna

Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość przebić: 0
Ilość odsłon: 62