plomba towarowa, 1874-1937

Banknoty, monety antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne
Rozpoczęcie: 25-03-2019 18:00
Zakończenie: 04-04-2019 21:53:40
plomba towarowa, 1874-1937

plomba towarowa, 1874-1937

Cena wylicytowana:
Aukcja zakończyła się 04-04-2019 21:53:40
177350
Opis: plomba towarowa, 1874-1937, Elbląg, Aw: LOESSER / & / WOLFF, Rw: ELBING / *
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: ołów, 6.06 g, patyna, plomba elbląskiego oddziału fabryki cygar i tabaki Loesser & Wolff, mieszczącego się przy zbiegu ulic Królewieckiej i Odzieżowej

Cena wywoławcza: 12 zł
Cena szacunkowa: 20 zł
Ilość przebić: 0
Ilość odsłon: 46