plmba towarowa, ok. poł. XX w.

Banknoty, monety antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne
Rozpoczęcie: 25-03-2019 18:00
Zakończenie: 04-04-2019 21:53:20

Cena wylicytowana:
Aukcja zakończyła się 04-04-2019 21:53:20
177349
Opis: plmba towarowa, ok. poł. XX w., Elbląg, Aw: ELBŁĄS / EKS. TOW, Rw: 2 7/4 II, otok nieczytelny
Stan zachowania: III-, Nearly Very Five
Dodatkowe informacje: ołów, 8.13 g, prawdopodobnie plomba PKP

Cena wywoławcza: 12 zł
Cena szacunkowa: 20 zł
Ilość przebić: 0
Ilość odsłon: 35