plomba towarowa, XIX/XX w.

Banknoty, monety antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne
Rozpoczęcie: 25-03-2019 18:00
Zakończenie: 04-04-2019 21:53:00
plomba towarowa, XIX/XX w.

plomba towarowa, XIX/XX w.

Cena wylicytowana:
Aukcja zakończyła się 04-04-2019 21:53:00
177348
Opis: plomba towarowa, XIX/XX w., Elbląg, Aw: E. O. / ELBING, Rw: W otoku 23, niżej kreska ułamkowa
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: ołów, 15.79 g, patyna

Cena wywoławcza: 12 zł
Cena szacunkowa: 20 zł
Ilość przebić: 0
Ilość odsłon: 67